- Привласнили понад 2 мільйони гривень за допомогою фішингу: кіберполіція викрила організовану злочинну групу
- Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» розробила Інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно
- Про працю дітей
- Держпраці консультує роботодавців
- Проєкти рішень XXI сесії 8-го скликання
- Кіберполіція викрила зловмисників
- Корисні контакти для внутрішньо переміщених осіб
- Вараський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області інформує
- Нова редакція Положення про атетацію педагогічних працівників
- Рішення виконавчого комітету від 30 травня 2023 року
- Рятувальники закликають не провокувати пожеж в екосистемах!
- ВІДПОЧИНОК НА ВОДІ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ!
- Благодійний концерт в Лозківській гімназії
- Про початок реєстрації на додаткову сесію НМТ-2023
- Активний день в рамкам соціального проекту “Активні парки – локації здорової України”
- Вірний військовій присязі на вірність Українському народові загинув КИЛЮШИК В’ячеслав Вікторович
- Оголошення про конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2023 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками), що надаються на реалізацію проєктів
- ДНЗ “Рівненський ОНЦ АПК” надає перелік професій для підготовки ветеранів війни
- День захисту дітей в Рафалівській територіальній громаді
- Відбулось засідання виконавчого комітету Рафалівської селищної ради
СОВГУТЬ ВАСИЛЬ СЕРГІЙОВИЧ
Голова Рафалівської селищної ради
Важливо знати 👇
Голова (як посада) — особа, найчастіше обрана, що керує засіданням, зборами. У поєднанні з назвою установи чи органу — офіційне найменування очільника, головної посадової особи цієї установи чи органу, наприклад: голова комісії, голова уряду, голова ради директорів тощо.
Голова територіальної громади в Україні
Сільський, селищний, міський голова — головна посадова особа територіальної громади відповідно села (добровільного об’єднання в одну територіальну громаду жителів кількох сіл), селища, міста в Україні. Він обирається відповідною територіальною громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування в порядку, визначеному законом, і здійснює свої повноваження на постійній основі. Строк повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на чергових місцевих виборах, визначається Конституцією України (п’ять років). Сільський, селищний, міський голова очолює виконавчий комітет відповідної сільської, селищної, міської ради, головує на її засіданнях.
Сільський, селищний, міський голова не може бути депутатом будь-якої ради, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, в тому числі на громадських засадах (крім викладацької, наукової та творчої роботи у позаробочий час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток. На сільських, селищних, міських голів поширюються повноваження та гарантії депутатів рад, передбачені законом про статус депутатів рад, якщо інше не встановлено законом.