Депутати Рафалівської селищної ради

Могли пропустити
{"ticker_effect":"slide-h","autoplay":"true","speed":3000,"font_style":"bold"}

 

Список депутатів Рафалівської селищної ради VIII скликання

ОКРУГ №1

(смт.Рафалівка: вул.Садова, вул.Б.Хмельницького, вул.М.Грушевського, вул.Зелена, вул.Коротка, вул.Миру, пров.Миру, вул.Молодіжна, вул.Сагайдачного, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Руднєва, вул.С.Сидорчука, вул.Ярослава Мудрого, вул.Мічуріна, вул.Піонерська)

  1. Антонюк Марія Петрівна
  2. Креденсир Інна Григорівна
  3. Прокопчук Анатолій Адамович

ОКРУГ №2

(смт.Рафалівка: вул.Довженка, вул.Петропавлівська, вул.Незалежності, вул.Івана Франка, вул.Гранична, вул.Спортивна, вул.Шварцмана, вул.1-го Травня, вул.Слов’янська, вул.Паркова)

  1. Бабецька Наталія Степанівна
  2. Бабік Володимир Володимирович
  3. Леунов Андрій Олександрович

ОКРУГ №3

(смт.Рафалівка: вул.Лісова, вул.Вишнева, вул.Тиха, вул.Шкільна, вул.Партизанська, вул.Соборна, вул.Ринкова, вул.17-го Вересня, вул.Фруктова, вул.Підлісна, вул.Залізнична, вул.Східна, вул.Шевченка, вул.Лесі Українки)

  1. Бірук Сергій Григорович
  2. Мороз Любов Лук’янівна
  3. Чугай Галина Володимирівна

ОКРУГ №4

(смт.Рафалівка: вул.Ватутіна, вул.Княгині Ольги, вул.Пушкіна, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Кузнєцова, вул.Стаханівська, вул.Котляревського, вул.Подольського, вул.Привокзальна, вул.Рафалівська, вул.Чорновола, вул.8-го Березня)

  1. Марковець Марія Василівна
  2. Шумра Вадим Олександрович

ОКРУГ №5

(с.Великий Жолудськ: вул.Шкільна, вул. Марії Молочко, вул.Тиха, вул.Франка, вул.Поліська, вул.Нова, Церковна; с.Мостище: вул.Шевченка, хутір Страхолин; с.Чучеве: вул.Ставкова, вул.С.Овечко)

  1. Максимчук Петро Іванович
  2. Рижа Надія Володимирівна
  3. Собченко Тетяна Сергіївна
  4. Усата Марія Олександрівна

ОКРУГ №6

(с.Малий Жолудськ: вул.Б.Хмельницького, вул.Лісова, вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Залізнична, вул.17-го Вересня, вул.Шкільна, хутір Будища, хутір Комарче, хутір Рев’яче, хутір Підолесся, хутір Підболото)

  1. Кухарець Ніна Петрівна
  2. Килюшик Олег Володимирович
  3. Стрілець Леонід Федорович

ОКРУГ№7

(с. Лозки: вул.Вишнева, вул.Набережна, вул.Молодіжна, вул.Садова, пров.Шкільний, вул.Полянка, хутір Рубань, хутір Залісся, хутір Заболото, хутір Глинище; с. Кошмаки: вул.Шевченка, вул.Лісна, пров.Лісний, вул.Щорса, хутір Погарі; с. Суховоля: вул.Кузнецова, вул.Колгоспна, пров.Колгоспний, Олізарка, хутір Соколівка, Поліська)

  1. Вознюк Лариса Адамівна
  2. Гаврилюк Володимир Дмитрович
  3. Лебедюк Михайло Володимирович
  4. Федорчук Наталія Іванівна

Повернутися