Список депутатів Рафалівської селищної ради VIII скликання
ОКРУГ №1
(смт.Рафалівка: вул.Садова, вул.Б.Хмельницького, вул.М.Грушевського, вул.Зелена, вул.Коротка, вул.Миру, пров.Миру, вул.Молодіжна, вул.Сагайдачного, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Руднєва, вул.С.Сидорчука, вул.Ярослава Мудрого, вул.Мічуріна, вул.Піонерська)
- Антонюк Марія Петрівна
- Креденсир Інна Григорівна
- Прокопчук Анатолій Адамович
ОКРУГ №2
(смт.Рафалівка: вул.Довженка, вул.Петропавлівська, вул.Незалежності, вул.Івана Франка, вул.Гранична, вул.Спортивна, вул.Шварцмана, вул.1-го Травня, вул.Слов’янська, вул.Паркова)
- Бабецька Наталія Степанівна
- Бабік Володимир Володимирович
- Леунов Андрій Олександрович
ОКРУГ №3
(смт.Рафалівка: вул.Лісова, вул.Вишнева, вул.Тиха, вул.Шкільна, вул.Партизанська, вул.Соборна, вул.Ринкова, вул.17-го Вересня, вул.Фруктова, вул.Підлісна, вул.Залізнична, вул.Східна, вул.Шевченка, вул.Лесі Українки)
- Бірук Сергій Григорович
- Мороз Любов Лук’янівна
- Чугай Галина Володимирівна
ОКРУГ №4
(смт.Рафалівка: вул.Ватутіна, вул.Княгині Ольги, вул.Пушкіна, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Кузнєцова, вул.Стаханівська, вул.Котляревського, вул.Подольського, вул.Привокзальна, вул.Рафалівська, вул.Чорновола, вул.8-го Березня)
- Марковець Марія Василівна
- Шумра Вадим Олександрович
ОКРУГ №5
(с.Великий Жолудськ: вул.Шкільна, вул. Марії Молочко, вул.Тиха, вул.Франка, вул.Поліська, вул.Нова, Церковна; с.Мостище: вул.Шевченка, хутір Страхолин; с.Чучеве: вул.Ставкова, вул.С.Овечко)
- Максимчук Петро Іванович
- Рижа Надія Володимирівна
- Собченко Тетяна Сергіївна
- Усата Марія Олександрівна
ОКРУГ №6
(с.Малий Жолудськ: вул.Б.Хмельницького, вул.Лісова, вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Залізнична, вул.17-го Вересня, вул.Шкільна, хутір Будища, хутір Комарче, хутір Рев’яче, хутір Підолесся, хутір Підболото)
- Кухарець Ніна Петрівна
- Килюшик Олег Володимирович
- Стрілець Леонід Федорович
ОКРУГ№7
(с. Лозки: вул.Вишнева, вул.Набережна, вул.Молодіжна, вул.Садова, пров.Шкільний, вул.Полянка, хутір Рубань, хутір Залісся, хутір Заболото, хутір Глинище; с. Кошмаки: вул.Шевченка, вул.Лісна, пров.Лісний, вул.Щорса, хутір Погарі; с. Суховоля: вул.Кузнецова, вул.Колгоспна, пров.Колгоспний, Олізарка, хутір Соколівка, Поліська)
- Вознюк Лариса Адамівна
- Гаврилюк Володимир Дмитрович
- Лебедюк Михайло Володимирович
- Федорчук Наталія Іванівна