Оповіщення населення громади та області вцілому проводиться з використанням автоматизованого робочого місця оперативного чергового пункту управління облдержадміністрації і блоків перехоплення FM радіостанцій встановлених – на Антопільській радіотелевізійній передавальній станції та ретранслюючих станціях в м. Дубровиця, смт Зарічне, м. Вараш, де перехопленню підлягають FM радіостанції:

„Радіотрек” – частота мовлення 106,4 мГц;

„Авторадіо” – частота мовлення 105,7 мГц;

”Радіо Релакс” – частота мовлення 101,4 мГц,

„Супер радіо” – частота мовлення 103,8 мГц;

„Рівне-ФМ” – частота мовлення 87,8 мГц.

Також, оповіщення населення здійснюється за допомогою перехвату студії ФМ радіостанції “Українське Радіо 1”,  „ПРОМІНЬ” (філія ПАТ “Національної суспільної телерадіокомпанії України” Рівненська регіональна дирекція”), яка працює на всій території області. Інформація до населення доводиться на  побутові приймачі, які розміщені в оселях та офісах, автомобілях, маршрутних автобусах тощо.

Крім того, використовується обладнання системи оповіщення  типу П-160, за допомогою якої вмикаються електросирени, вуличні гучномовці, абонентські радіоточки дротового мовлення. Для оповіщення населення в автоматизовану систему оповіщення  включено 56 електросирен та 47 вуличних гучномовців, в тому числі 12 в м. Вараш. Також задіяні 18 блоків оповіщення універсальних для активації гучномовців, керування сиренами встановлених в місцях масового перебування людей.

Перейти до вмісту