Даніелла Ошурко та її наставник Совгуть Наталія отримали нагороди від голови області Віталія КОВАЛЯ

Сьогодні 18 травня 2023 року у приміщенні Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру м. Рівне до Дня науки відбулася підсумкова сесія 2022-2023 навчального року Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. На урочистому заході привітали переможців II-ого етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, голова ОВА Віталій Коваль та його перший заступник Сергій Подолін.

“Вітаю всіх учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту. Ви є зразком української нації. Ви є точно майбутнім України та її елітою. Нам приємно, що вас навчають достойні наставники –  доктори наук, кандидати наук, доценти та заслужені працівники освіти. Бажаю української перемоги, і щоб свої мрії молодих вчених ви могли реалізувати якомога швидше. Хочу попросити лише одного – лишайтеся в Україні. Адже вона вас потребує. Всього вам найкращого та великих здобутків”, – звернувся з вітальним словом Сергій Свисталюк. Керівникам гуртків він вручив Почесні грамоти та пам’ятні знаки обласної ради.

Цього року перше місце за різними напрямками діяльності здобуло 59 вихованців Рівненської Малої академії наук. Серед них і представники Рафалівської територіальної громади  – учениця 10-го класу Рафалівського ліцею Даніелла Ошурко та її наставник Совгуть Наталія Петрівна, які отримали нагороди від голови області Віталія КОВАЛЯ. 

ПИШАЄМОСЯ!

Під час урочистостей було вручено сертифікати на грошові винагороди молодим ученим  за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

З нагоди Дня української вишиванки було оголошено флешмоб та запрошено усіх на свято в улюблених вишиванках.

Відео нагородження:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту