Відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Якщо ви вирішили змінити своє життя, то почніть з найголовнішого – навчіться вести здоровий спосіб життя. Це непроста, але вдячна справа. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває двері можливостей і створює орієнтири на майбутнє.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» проводиться щорічно з метою популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

09 травня 2023 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради були підведені підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (дистанційно).

У фестивалі взяли участь 4  команди від закладів загальної середньої освіти Рафалівської селищної ради:

– команда  Рафалівського ліцею – відео виступу – https://youtube.com/watch?v=ouAgmfIGJpU&feature=share;

– команда закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей” – відео виступу – https://youtu.be/i_8xKhYGd0Q;

– команда Велкожолудського ліцею – відео виступу – https://youtu.be/k7rH0oHZhGE;

– команда Лозківської гімназії закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей” – відео виступу – https://youtube.com/watch?v=Kg9YwLGjP38&feature=share.

Кращою у літературно-музично-спортивному конкурсі, за оцінкою журі, стала команда Рафалівського ліцею, яка посіла І місце, і представить нашу громаду на обласному етапі; ІІ місце отримала команда закладу освіти “Рафалівсьий Петропавлівський ліцей”; ІІІ місце – команда Лозківської гімназії; ІV місце – команда Великожолудського ліцею.

Команди продемонстрували свої вокальні, хореографічні, спортивні, акторські здібності. Виступи супроводжувались змістовними соціальними постановками, спрямованими на формування безпечної поведінки, поширення ідей збереження здоров’я. Команди вирізнялись дотепністю та нестандартним підходом, мали агітаційний зміст, під час якого учасники активно пропагували й закликали всіх вести здоровий спосіб життя.

Дякуємо всім учням, їхнім керівникам за участь у фестивалі та пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту