Команди Рафалівської територіальної громади взяли участь в зональних змаганнях розіграшу Кубку з міні-футболу та настільного тенісу

02 травня 2023 року, на базі спорткомплексу “Сарни-Арена” у м. Сарни відбулися зональні змагання розіграшу Кубку з міні-футболу та настільного тенісу серед школярів 2006 року народження та молодші під девізом “Хто ти майбутній олімпієць?”. Із 19 запрошених громад, заявки на участь подали 9. Команда з міні-футболу та настільного тенісу Рафалівської територіальної громади не залишилася осторонь та взяли участь в даних змаганнях. Під час жеребкування з міні-футболу наша команда потрапила в другу групу. Суперниками стали команда Зарічного та Сарн. Кожна зіграна гра була дуже емоційна і бойова. Наші хлопці старалися до фінального свистка.
З настільного тенісу учасники грали по коловій системі. Окремо юнакі та окремо дівчата. В цьому виді спорту теж вирувала своя атмосфера. Кожна партія була емоційною та відчувався дух суперництва. В кожному виді спорту наші команди старалися показати якнайкращий результут та достойно виступити. Фізична підготовка та майстерність кожного учасника була помітна з перших хвилин. В результаті нашим командам не вдалося зайняти призові місця, натомість отримали досвід, можливість живого спілкування та спортивного досвіду.
Дякуємо усім школярам за участь та вчителям фізичної культури за підготовку до змагань. Бажаємо не зупинятися та на далі залишатися такими активними, емоційними та популяризувати спорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту