Співпраця громад заради спільної мети

07 ківтня 2023 року відбулась організаційна зустріч керівників Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради, відділу освіти, культури,молоді та спорту Полицькоі селищної ради та відділу освіти, культури,молоді та спорту Каноницькоі селищної ради , а також директора Вараський інклюзивно- ресурсний центр.
Співпраця за принципом win-win— це єдиний принцип, на якому можна збудувати співпрацю. Якщо з усіма навколо будувати відносини, засновані на повазі, довірі та виконанні домовленостей, це вивільняє дуже багато енергії. Відбувається синергія, яка і є головним рушієм всіх змін.
Співпраця громад заради спільної мети: побудувати школу на абсолютно іншому принципі навчання, де в основі – не дисципліна і знаннєвий підхід, а свобода розвитку особистості, де вчать не лише знань ,а вчать вчитися.
Сподіваємось ми побудуємо успішні стосунки між нашими громадами,в яких буде усвідомлення власних інтересів і водночас розуміння інтересів партнера. І наша взаємодія приведе до виграшу освітньої галузі вцілому.
Як би сильні ми не були, підтримка збільшує наші сили! Вона, як ковток свіжого повітря, коли навалюються труднощі і не дають дихати! Дякую за вашу творчість та безцінне партнерство!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту