Загальногромадська толока в рамках акції “Чисте довкілля”

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Рафалівської територіальної громади!

З приходом весни та тепла загострилось бажання бачити громаду чистою та охайною, яка потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо вас долучитися до акції «Чисте довкілля», що передбачає низку заходів по прибиранню території громади у квітні 2023 року, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій (установи, організації, підприємства), смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях (жителі громади).

ЧИСТОТА ГРОМАДИ – СПРАВА СПІЛЬНА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО!

Традиційний весняна акція «Чисте довкілля» проводиться з метою покращення санітарного стану території громади після зими, проведення підготовки до святкування Великодня та дня благоустрою територій населених пунктів громади.

Усі охочі жителі громади, внутрішньо переміщені особи, депутати, волонтери, громадські активісти можуть долучитись до акції «Чисте довкілля».

Також не забуваємо й про власні помешкання та прилеглі до них території, будинки стареньких та одиноких, які в рамках акції теж потребують прибирання!

 P.SМати при собі мішок для сміття, рукавиці, бажання працювати та хороший настрій!

Загальногромадська толока в рамках акції «Чисте довкілля» відбуватиметься у період з 10-14 квітня 2023 року

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту