ОШУРКО Даніелла – серед переможців обласного етапу XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

13 березня 2023 року в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось урочисте нагородження переможців обласного етапу. Учні-переможці у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» нагороджувались дипломами департаменту освіти і науки облдержадміністрації та книгами, а вчителі – Грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

За рішенням журі серед переможців обласного етапу XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості стала ОШУРКО Даніелла, учениця Рафалівського ліцею Рафалівської селищної ради, вчитель –  СОВГУТЬ Наталія Петрівна.

У цьогорічному конкурсі, як і в попередніх, учні взяли активну участь – 253 учасники.

В конкурсних роботах з історії учні досліджували, життєвий та бойовий шлях уродженців Рівненщини – добровольців, які у важкий для українського народу час стали на захист Батьківщини, висвітлювали роль волонтeрствa у систeмі виховної роботи, зокрема, наводили приклади волонтерської діяльності учнів та педагогічних працівників.

«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» (В.Симоненко). Такою була тема цьогорічного ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», що вже традиційно проводиться в області і є позитивним прикладом національно-патріотичного виховання.

Вітаємо Даніеллу ОШУРКО з перемогою в цьому непростому і нелегкому конкурсі. Впевненість, бойовий настрій, наполегливість, харизма, прагнення, сила духу і краса тіла, — все допомогло дійти до переможного піку. Бажаємо ніколи не стояти на місці, завжди також чудово проявляти себе і сміливо досягати в цьому житті все, що для тебе важливо.

Дякуємо наставнику Наталії СОВГУТЬ, що мотивуєте до творчості у такий непростий час, робите свою нелегку справу в тилу достойно – й тим наближаєте до Великої Перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *