“Украдені весни”: благодійний концерт в підтримку Сергія Копищика

Об’єднуватись заради допомоги – необхідність сьогодення. Аби захистити нас від ворога, військові щохвилини ризикують своїм життям. Одним з таких відчайдушних та безстрашних воїнів є й Сергій Копищик, який внаслідок бойових дій отримав тяжкі поранення та нині потребує протезування обох нижніх кінцівок.
Захисник з села Малий Жолудськ народився у 1988 році, до початку війни був автомеханіком, а 24 лютого 2022 року його мобілізували. У липні 2022 року, при виконанні бойового завдання, Сергій та його побратими отримали численні важкі поранення.
Сергію довелося ампутувати обидві ноги. Боєць також має осколкові поранення ока, внутрішніх органів. Лікарям вдалось зберегти чоловіку життя, однак наразі Сергій потребує дороговартісного лікування, протезування та довготривалої реабілітації.
З метою адресної матеріальної допомоги військовому в Рафалівській територіальній громаді проводились благодійні концерти та акції, під час яких було зібрано понад 35 тисяч гривень.
Та цих коштів недостатньо, аби забезпечити захисника усім необхідним для максимально якісного життя після пекла війни. Тож закликаємо доєднатись до благодійного збору.

16 березня о 16:00 у Палаці культури м. Вараш пройде благодійний концерт “Украдені весни” у підтримку військовослужбовця, а перед ним, з 15:00 діятиме благодійний ярмарок, організований силами Рафалівської територіальної громади та ПК РАЕС. Скринька для внесків буде розташована поблизу входу до глядацької зали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *