Зональні змагання розіграшу обласного Кубка з волейболу серед дівчат-школярок, не старших 2006 року народження

10 березня у смт. Володимирці відбулися зональні змагання розіграшу обласного Кубка з волейболу серед дівчат-школярок, не старших 2006 року народження. Участь взяли 9 команд з громад Вараського та Сарненського районів – не залишилась осторонь і команда Великожолудського ліцею Рафалівської територіальної громади. Команди з міських/селищних змагались окремо від сільських. Ігри проводилися у двох спортзалах: Володимирецького ліцею “Колегіум” та Володимирецької школи № 1.

Команда Великожолудського ліцею Рафалівської територіальної громади зіграла три гри, в результаті яких змагалися за ІІІ-ІV місце. У запеклій боротьбі за ІІІ місце все таки поступились команді із Володимирця, посівши в загальній таблиці – ІV місце. 

Вітаємо команду Великожолудського ліцею Рафалівської територіальної громади та їх тренера. Досвід в таких змаганнях головніший за будь-який результат. Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив свій час великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *