Сокол Марина Миколаївна стала учасницею навчального курсу «Викладання та навчання у важкі часи»

Вчитель Рафалівського ліцею Сокол Марина Миколаївна була відібрана для участі в навчальному  курсі «Викладання та навчання у важкі часи», організованому за підтримки МОН України у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience”. Триденний тренінг, який був основною частиною 30-годинного курсу, відбувався у м. Краків (Польща) з 6-го по 8-е лютого 2023 року.

Вчителі-учасники з усієї України поділилися досвідом навчання у воєнний час і дізналися про те, як створити чутливе до травми навчальне середовище та керувати складною поведінкою учнів. Програма курсу була надзвичайно насиченою та цікавою. Усі інтерактивні завдання базувалися на прикладах викладання англійської мови. Впродовж трьох днів педагоги здобули не лише теоретичні знання про психологічні травми та їхній вплив на поведінку і навчання учнів, а й набули практичні навички завдяки різноманітним заняттям у воркшопах.

Цей навчальний курс ще раз продемонстрував,  що українські вчителі, які готові долати безліч труднощів задля створення безпечного навчального середовища, є гідними представниками освітнього фронту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *