Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Цьогоріч на конкурс було представлено 633 науково-дослідницьких проєкти у 64 секціях від учнів 8-11 класів, з 136 закладів освіти та з 36 територіальних громад Рівненщини. Учні трьох закладів освіти Рафалівської територіальної громади представили шість проєктів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Всі представлені роботи були гарно виконанні та інформаційно насиченими. За підсумками проведення  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, нашим двом ученицям вдалося посісти призові місця. 

І місце – посіла Данніела ОШУРКО, учениця 10-А класу Рафалівського ліцею, відділення – історія, секція – археологія, назва теми: “Дослідження історії Рафалівського краю на основі археологічних знахідок”. Керівник – Наталія СОВГУТЬ.

ІІ місце – посіла Олександра БАБІК, учениця 10 класу закладу освіти “Рафалівського Петропавлівського ліцею”, відділення – хімія та біологія, секція – зоологія, назва теми: “Біологічні особливості жуків-короїдів (Дубовик заболонник, Дубова бронзова златка) та враження ними лісових екосистем на теритроії Рафалівського лісництва”. Керівник – Володимир БАБІК.

Вітаємо переможців конкурсу з неймовірними результатами. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди йти тільки вперед. Нехай поставлені цілі завжди легко досягаються. А всім учасникам, які не перемогли, хочемо побажати не розчаровуватися своїх силах. Ви вже переможці в тому, що  зробили такий важливий перший крок для досягнення свої мети. Віримо, що з такими талановитими учнями нас чекають тільки найкращі результати. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *