«Україна Єдина» – V обласний Форум патріотичного єднання

«Україна Єдина» – під такою назвою 22 лютого 2023 року у Рівненському ОІППО відбувся V обласний Форум патріотичного єднання. Провідна ідея нашої зустрічі – національна єдність як консолідуючий чинник освітянської спільноти в умовах боротьби за Україну. Учасницею даного заходу була також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради – Оксана КУЧИК. На Форум прибуло близько 80 педагогів із різних куточків області.
Першими із вітальним словом до присутніх звернулися: Алла Черній, директорка РОІППО, Микола Кучерук, перший заступник голови Рівненська обласна рада, та Петро Коржевський, директор Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.
На Форумі працювало 5 локацій: «Новий українець. Який він?» (основні контенти національно-патріотичного виховання в закладі освіти), «Позашкілля 2023: патріотизм, підтримка, безпека» (сучасні пріоритети позашкільної освіти), «Мистецька освітня галузь: плекаємо патріотів» (формування громадянина-патріота на уроках мистецтва), «Шкільна бібліотека – хаб патріотичного виховання учнів» (роль шкільної бібліотеки у патріотичному вихованні учнів), «Військово-патріотичне виховання: виклики для освіти» (створення безпечного освітнього середовища учнів у сучасних умовах). Особливим підсумком заходу стало прийняття резолюції Форуму.
Щиро дякуємо за можливість поринути в теплу та дружню атмосферу, за насичену програму, за цікаву інформацію. Кожен учасник отримав чимало корисної інформації для поповнення власної скарбнички умінь та знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *