«Щедрі зустрічі професіоналів»: як проходив благодійний захід

18 січня 2023 року, в м. Вараш проходив благодійний захід «Щедрі зустрічі професіоналів». Ініційований директором Вараського ЦПРПП Оленою Матвіюк, як щорічну гостину педагогічної спільноти.
До участі долучилися освітяни Рафалівської територіальної громади: Оксана Кучик – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради, Марія Ткачук – директор закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей”, Світлана Музика – вчитель Суховільської початкової школи. 
Символічно щедру зустріч професіоналів розпочали та закінчували під звучання відомого на весь світ «Щедрика». З словами вдячності звернувся до педагогів Дмитро Стецюк, заступник міського голови Вараської міської ради.
В ході благодійного аукціону «Допомога нашим воїнам», зібрано понад 20 тис грн, для військових Розвідувального взводу 128 гірсько-штурмової бригади, серед яких служить чоловік нашої колеги Марії Шух.
Лотами на аукціоні були:
  • індивідуальні тренінги та вебінари від Центру: лот від Олени Корень та Олени Матвіюк;
  • місячна підписка на СУТО ПРО;
  • чайні сфери від Марії Шух та ін.
Аукціон об’єднав найактивніших педагогів громади та громад-партнерів. Кожен з них зробив ще один вклад у перемогу. На цій зустрічі підводити підсумки роботи Центру за 2022 рік і повідомляли про ПЕРЕМОЖНІ плани на 2023 рік, висловити подяку активним учасникам, колективам, закладам.
Щиро дякуємо всім причетним до заходу!!!
І пам’ятаймо, що «Щедрі зустрічі професіоналів» – це насапреред підтримка один одного. Кожен педагог важливий, кожен впевнено робить свою справу задля ПЕРЕМОГИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту