Вітаємо з Днем народження голову громади!

Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник, голова Рафалівської селищної ради Василь Сергійович СОВГУТЬ!

Шановний Василю Сергійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Рафалівської територіальної громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас розуміють рідні люди та підтримують колеги.

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! І хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи!

Бажаємо Вам якщо і плакати, то тільки від радості. Якщо сміятися, то тільки щиро. Якщо любити, то всім серцем. Якщо стрибати, то від щастя.  Якщо мріяти, то домагатися бажаного. Якщо вірити, то всією душею.

З повагою та найкращими побажаннями колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Рафалівської селищної ради!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *