Вартість дорожніх робіт та послуг обраховуватиметься за новою методикою

Вартість дорожніх робіт визначатимуть за новою методикою. Вона охоплює усі складові – послуги нового будівництва, реконструкцію, ремонти та експлуатаційне утримання автошляхів. Про це сьогодні йшлося на онлайн-нараді з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Область представляла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Ця методика є обов’язковою для визначення вартості дорожніх робіт та послуг, що фінансуються за рахунок бюджету, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

«Напередодні до міністерства профільний департамент подав інформацію про укладені договори щодо ремонту доріг місцевого значення. Нагадаю, що пріоритетом держбюджету 2023 року є армія і безпека. Водночас передбачили видатки і на відбудову та безпеку руху», – сказала Людмила Шатковська.

Як зауважили в департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОВА, система ціноутворення складається з правил визначення вартості будівництва, методик, а також галузевих розрахунків. Війна внесла багато коректив, і через це ціноутворення стало іншим.

Рівненська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту