200 уроків на місяць: Онлайн-школа Mathema безкоштовно навчатиме українських дітей, які постраждали від війни

Онлайн-школа Mathema безкоштовно навчатиме українських дітей, які постраждали від війни. Як взяти участь

Онлайн-школа математики Mathema розпочинає програму «Промінь» – безкоштовні індивідуальні уроки з математики для українських дітей 5-9 класів, які постраждали від війни.

Школярі зможуть отримати стипендію на піврічне навчання онлайн в Mathema з кваліфікованими вчителями по персональній програмі. Щоб отримати стипендію потрібно

•  Зареєструватися на сайті програми.

•  Подати документи, що засвідчують статус постраждалого від війни: діти, батьки яких загинули на війні; діти, батьки яких є військовослужбовцями; діти, які проживають або вимушено покинули регіони ведення бойових дій.

Розгляд заявок триватиме у два етапи. Першим буде реєстрація на стипендію «Промінь», яка триватиме з 9 по 22 січня.  Буде необхідно розповісти про рівень учня та вказати навчальні цілі, наприклад, які плани в дитини на подальше навчання.

Другий етап триватиме з 25 по 29 січня та передбачатиме есе на тему “Як математика допоможе у твоєму житті?”. За результатами конкурсу команда Mathema визначить 25 учнів, які першими отримають стипендію на безкоштовне піврічне навчання в школі. Кожен учень отримає 8 занять в місяць за розкладом 2 уроки щотижня.

Навчання за стипендією «Промінь» нічим не відрізнятиметься від стандартного навчання в онлайн-школі. Учні отримають індивідуальну увагу вчителя, персональну програму навчання, а батьки залишатимуться на зв’язку зі службою підтримки школи.

В майбутньому онлайн-школа Mathema планує збільшувати кількість учнів в рамках одного набору на стипендію «Промінь», щоб забезпечити безкоштовне навчання дітям, які не можуть собі дозволити індивідуального репетитора.

Онлайн-школа Mathema працює з 2021 року та за цей час провела понад 80 тис. індивідуальний уроків з математики в Україні та Польщі. Весною 2022 року школа запустила безкоштовні групові уроки з математики, які переглянули понад 50 тис. дітей. А восени школа запустила безкоштовну підготовку до ЗНО, куди зареєструвалися 6 тисяч учнів, і про яку писали в МОН.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *