Як у 2023 році отримати консультацію з питань застосування законодавства про працю?

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 №14 «Деякі питання територіальних органів Державної служби з питань праці» ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань праці, в тому числі і Управління Держпраці у Рівненській області та утворене Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці.

Для забезпечення можливості здійснення повноважень та виконання функцій визначених Положенням про Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, затвердженого наказом Державної служби України з питань праці від 23.09.2022 № 169 та іншими нормативно – правовими актами, наказом Держпраці України від 05.12.2022 № 234 Управліннями Держпраці у Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та Головному управлінню Держпраці у Львівській області припинено здійснення повноважень та виконання функцій з реалізації державної
політики у відповідних сферах з 06 грудня 2022 року.

Разом з тим, з метою запобігання порушень суб’єктами господарювання законодавства про працю та, як наслідок, можливого зростання соціальної напруги, новоутворене Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, відповідно до п.п. 40 п. 4 Положення про Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, затвердженого наказом Державної служби України з питань праці від 23.09.2022 № 169, проводить інформаційно – роз’яснювальну роботу, як з роботодавцями, так і з найманими працівниками.

Отже, отримати консультацію з питань застосування законодавства про працю, а саме: оформлення трудових відносин (примусова праця), робочий час, час відпочинку, оплату праці, гарантії та компенсації, а також інших питань трудового законодавства можна за допомогою сервісу «Інтерактивний інспектор».

Зокрема, експрес – консультації можна отримати безпосередньо в Управлінні інспекційної діяльності у Рівненській області за адресою:
м. Рівне, вул. Казимира Любомирського, 7,
по телефону: (0362) 63-45-24, (0362) 63-10-33.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *