Центр дистанційної освіти в Рафалівському ліцеї: що відомо?

Забезпечення якісної та доступної освіти в умовах правового режиму воєнного стану є першочерговим завданням розвитку освіти в Рафалівській територіальній громаді.

З метою цифровізації освітнього процесу, безпеки дітей та працівників закладів освіти (так як наразі всі населені пункти на території України під загрозою ракетних ударів) необхідно під час організації освітнього процесу враховувати наявність укриття в закладі, оскільки облаштування Дистанційного кабінету рекомендується робити саме в захисних спорудах навчальних закладів.

Керівник ліцею Тетяна КОСТЮЧИК 22 грудня 2022 року отримала комплект обладнання з програмним забезпеченням для організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання (вартість комплекту 500 тис.грн).

Закупівля обладнання була організована Департаментом освіти облдержадміністрації на умовах співфінансування спільно з Рафалівською селищною радою (10% від суми – Рафалівська селищна рада). 

Інтерактивний комплекс на базі короткофокусного проектора використовується вчителем для демонстрації навчальних матеріалів. Камера у його складі дозволяє швидко та якісно відображати натуральні об’єкти у збільшеному вигляді для навчальних цілей. Потужний комп’ютер вчителя з великим монітором забезпечить зручність та функціональність використання комплекту.

У комплект входить: 

  • інтерактивна дошка B-Pro 82″;
  • інтерактивний дисплей (панель) 65” NEWLINE Lyra TT-6521Q з вбудованим IPS ПК (Core i5/8Gb/256 SSD/win 10 Pro) з бездротовою мишею та клавіатурою;
  • портативний комп’ютер вчителя (15`6 IPS /Core i3/8Gb/128 SSD/win 10 Pro);
  • портативний комп’ютер вчителя (15`6 IPS /Core i3/8Gb/128 SSD/win 10 Pro);
  • БФП Epson L6170;
  • ноутбуки.

Програмне забезпечення:

  • mozaBook Classroom;
  • доступ до каталогу електронних освітніх ресурсів e-pidruchnyky;
  • програмне забезпечення для лінгафонного кабінету Utalk;
  • медіатека електронних освітніх ресурсів (природничо-метематичний цикл: Біологія 7,8,10,11; Хімія 10,11; Фізика 7,8,9; Природознавство 5,6; Географія 7,8,9; Алгебра 10,11; Геометрія 7,8,9,10, 11).

Сучасні проблеми потребують сучасних рішень

Як це працює?

Впевнені, що кабінет для дистанційного навчання у майбутньому буде використовуватись у профільному Рафалівському ліцеї, згідно Закону України «Про повну загальну середню освіту» та забезпечуватиме здобуття якісної профільної середньої освіти.

Чекаємо фахівців, які встановлюватимуть та підключатимуть кабінет до роботи. 

Кабінет для дистанційного навчання — сучасне комплексне рішення - ТОВ "Бі-Про"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *