І етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

З метою розвитку творчих здібностей дітей, виявлення талановитої учнівської молоді, формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, в Рафалівській територіальній громаді, на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся І етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Виставочна експозиція налічувала  понад  35  дитячих робіт та виробів, зроблених самостійно і  колективно з батьками. Роботи були представлені у таких номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічна іграшка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний віночок», «Сюжетна композиція», «Флористична новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок», «Український сувенір». Учасниками конкурсу стали учні Великожолудського  ліцею, Рафалівського ліцею та закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей”.

У роботах були використані різноманітні техніки. Усі роботи вирізнялися яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені із незвичних матеріалів. Розмаїттю виробів не було меж. Ці конкурси щороку викликають жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створюють святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних та Різдвяних свят.

Роботи   подані  на  конкурс  оцінювалися  за  наступними  критеріями:  загальне враження від роботи; ідея роботи; техніка виконання; якість виконання; новизна, оригінальність; відповідність роботи вимогам конкурсу.

На підставі рішення журі конкурсу визначено  переможців І етапу Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір» та видано наказ «Про підсумки проведення І етапу конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Роботи переможців конкурсів І (відбіркового) етапу були надіслані на обласний етап конкурсів, який відбудеться в м. Рівне.

Дякуємо кожному учаснику І етапу Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір» за чималу роботу та неймовірну творчість. Переможцям бажаємо подальших успіхів та перемоги на наступному етапі конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *