Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2022 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 30.12.2021 року № 105, з метою виявлення, підтримки кращих учнівських колективів та окремих виконавців, розвитку та популяризації української патріотичної пісні з 17 по 28 жовтня 2022 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений обласний конкурс патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти .

У Конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Цьогоріч для участі в Конкурсі надійшли 94 електронні заявки від переможців відбіркових етапів, які були проведені органами управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст. На розгляд журі було представлено конкурсні твори у таких номінаціях: «Солісти» та «Ансамблі».

Відповідно до рішення журі призерами обласного конкурсу патріотичної  пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» у другій (середній) віковій категорії – від 11 до 14 років, номінація «Ансамблі»,  стали учениці Рафалівського ліцею – АНТОНЮК МАРІЯ, АНТОНЮК ДАРІЯ, керівник – АНТОНЮК Катерина, які своїм чудовим виступом отримали ІІІ місце. 

Вітаємо наших переможців. Нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших талантів і здібностей, нехай у вашому житті вас чекають ще багато таких перемог.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту