У Рафалівській ТГ відбулась спортивна гра «Сімейні перегони. Активні парки»

У неділю, 20 листопада 2022 року, відбувся І етап спортивної гри “Сімейні перегони. Активні парки”.  Спортивна гра – це гарна ідея для змістовного та активного сімейного дозвілля. Її мета залучити якомога більше людей до рухової активності, популяризації масового спорту. Нові враження, адреналін, знайомства, спілкування та, звичайно, нагороди переможцям. Та найголовніше – проведення часу з власними дітьми, пізнання своїх можливостей та згуртування у командній грі!

Між собою змагалися чотири спортивних та активних сімей Рафалівської територіальної громади: Антонюків, Тимофєєвих, Мордасів та Писюків. Склад команди– 4 особи. Команда складалася як з однієї сім’ї, так і з двох: двоє дорослих та двоє дітей віком до 14 років.

Змагання  складалося  з 8-ми спортивних естафет. Кожна естафета була цікавою та емоційно насиченою. Позитивні емоції отримали всі: і організатори, і учасники, і вболівальники. Перемогу у «Сімейних перегонах. Активні парки” отримала сім’я – АНТОНЮКІВ. Сім’я переможців та учасники були нагороджені дипломами та чудовими подарунками, які із словами привітаннями вручала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради – Оксана КУЧИК. Попри офіційні результати – переможцями були усі учасники! Сімейні команди були задоволені можливістю випробувати себе на спортивній арені, можливістю поспілкуватися й загалом цікаво й змістовно провести час у колі сім’ї та однодумців.

Дякуємо, Рафалівському ліцею за гостинність та проведення, а усім учасникам спортивної гри “Сімейні перегони. Активні перегони” за море позитивних емоцій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту