Інституційний аудит: продовження

Співпраця – це найпотужніший механізм задля виконання поставлених цілей та досягнення успіху в будь-якій справі.
     Підтвердженням цієї думки стала онлайн-зустріч за “круглим столом” адміністрації Рафалівського ліцею, начальника відділку освіти, культури, молоді та спорту Оксани КУЧИК, заступника селищного голови Рафалівської територіальної громади Марії ОШУРКО та представників Державної служби якості освіти в Рівненській області.
     Конструктивний діалог щодо перспектив розвитку та ефективного функціонування Рафалівського ліцею відбувся в теплій та дружній атмосфері.
     Учасники зустрічі розповіли, як вплинув інституційний аудит на розвиток закладу, що вдалося змінити і який це дало результат, поділились здобутками та окреслили шляхи вирішення існуючих проблем закладу.
Корисні поради від представників Державної служби якості освіти в Рівненській області обов’язково будуть враховані при плануванні роботи.
Проведення інституційних аудитів у закладах освіти громади спрямовані на те, щоб побачити, як налагоджений освітній процес, як працюють педагогічні колективи, наскільки вміють організувати роботу з батьками. 

“Заклади освіти переконалися, що інституційний аудит – це поштовх до руху вперед, до вдосконалення та підвищення якості освітньої діяльності”,- наголошує очільниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради Оксана КУЧИК.

     Робимо наш заклад кращим, комфортним, дружнім до кожної дитини разом! 

Дякуємо за продуктивну комунікацію та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту