Молодість – це стан душі. Вітаємо з Всесвітнім днем молоді!

Серед багатьох святкових днів календаря 10 листопада – День молоді – особливе та унікальне свято, бо особливою та унікальною є пора молодості. Молодість – безцінний прекрасний дар, переваги якого треба максимально використовувати. А ще – це неповторна та відповідальна пора, коли молода людина починає самостійне життя, ухвалює перші власні рішення. І сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло – формування особистості.

Яка ж історична основа цього свята?

Всесвітній день молоді відзначають щорічно 10 листопада, бо саме в цей день в далекому 1945 році на Всесвітній конференції молоді у Лондоні була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді. Федерація веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування проти колоніалізму, неоколоніалізму, фашизму та расизму. У цей день в багатьох країнах для молоді проводяться різноманітні заходи – фестивалі, з’їзди, конференції, на яких можна знайти друзів із різних куточків планети, об’єднаних однією метою. Перший такий фестиваль пройшов у Празі в 1947 році. У той час організація вже об’єднувала більше 30 мільйонів молодих людей з усього світу, не зважаючи на відмінність ідеологій, національності чи віри.

Ми бажаємо усім успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, міцного здоров’я, незалежних думок та віри у власні сили. Наполегливо працюйте над собою і будуйте сміливі великі плани на майбутнє.

Завжди пам’ятайте, що молодість – це стан душі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *