І відбірковий етап огляду-конкурсу читців-гумористів «ПОЛІСЬКІ ПЕРЕСМІШНИКИ»

В Рафалівській територіальній громаді відбувся І відбірковий етап огляду-конкурсу читців-гумористів «ПОЛІСЬКІ ПЕРЕСМІШНИКИ» серед учнів закладів освіти.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка талановитої молоді, популяризація художнього слова, розвиток кращих традицій українського гумору. Участь у конкурсі взяла талановита учнівська молодь закладів освіти віком від 9 до 18 років, охочі випробувати себе у мистецтві художнього читання.  

Отже, у І відбірковому етапі огляду-конкурсу читців-гумористів «ПОЛІСЬКІ ПЕРЕСМІШНИКИ» свій талан демонстрували три заклади освіти Рафалівської територіальної громади:

Кожен виступ учня оцінювався за певними критеріями:

  • майстерність виконання, оригінальність, артистичність;
  • культури виконавської і сценічної майстерності (голос, дикція, жести);
  • відповідність репертуару віку читця.

Складу журі було складно обрати переможця, тому що кожен виступ був цікавий та оригінальний. За результатами оцінювання найбільшу кількість балів отримав учень закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей” – Олександр ГАЙЧУК. Друге місце – учениця Рафалівського ліцею Сокол МАРІЯ, третє місце – учениця Великожолудського ліцею Софія РИЖА.

Дякуємо всім учасникам І відбіркового етапу та бажаємо успіхів переможцю в ІІ етапі  огляду-конкурсу читців-гумористів «ПОЛІСЬКІ ПЕРЕСМІШНИКИ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *