Спортивні рекорди. 11 тур. Гімнастичне тріо

Скакалка – відомий кожному з дитинства спортивний інвентар. Стрибки зі скакалкою – ідеальні для самостійних занять, адже не потребують багато часу, а тренуватися можна де завгодно – аби тільки було зручно. Та не всі знають, що колишня дитяча забава – це ще й один із найкращих способів тримати себе в тонусі.
Справа в тому, що стрибки зі скакалкою – це різновид кардіотренувань, таких як біг, плавання чи велоспорт. Вони швидко спалюють калорії, знищують целюліт і ефективно тренують м’язи ніг і рук. Також стрибки покращують поставу та розвивають координацію.
Отож, усім прихильникам таких активностей з 21 по 25 жовтня 2022 комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за участю Відділення НОК України в Рівненській області, пропонує взяти участь у конкурсі «Спортивні рекорди.11 тур. Гімнастичне тріо».
Для цього необхідно виконати наступні кроки:
1. Вподобати нашу сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук»;
2. «Тегнути» (згадати) не менше двох друзів в коментарі під цим анонсом;
3. З 10 год. 00 хв. 21 жовтня до 10 год. 00 хв. 25 жовтня 2022 року надіслати своє відео у подію «Спортивні рекорди. 11 тур. Гімнастичне тріо» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».
Детальніше ознайомитись з умовами можна за посиланнями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту