З Днем Захисників та Захисниць України!

День Захисників та Захисниць України у 2022 році має особливе значення, оскільки наші Воїни зустрінуть його на полі бою.

Цього дня, 14 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищав нашу рідну землю і продовжує це робити після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни у містах та селищах, містечках та селах, де не ведуться бойові дії.

У такий знаменний день дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисників та Захисниць України.

Ви стоїте на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Це свято не лише чоловіків та жінок, це свято всіх, хто любить і захищає свою домівку. Це – свято України.

Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов!

 

Також, від імені усієї Рафалівської територіальної громади, хочемо висловити щиру подяку волонтерам, які допомагають нашим Захисникам та Захисницям долати такий довгий та складний шлях задля того, аби наш синьо-жовтий стяг майорів на усій території України, в кожному населеному пункті. Підтримка, якою б вона не була, залишається підтримкою. Нехай ваші шляхетні вчинки й надалі служать справі захисту держави.

Шана і слава Захисникам та Захисницям Батьківщини!

Слава Україні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *