Долучайтесь до  Всесвітнього дня ходьби

Цієї неділі, 2 жовтня, Рівненщина приєднається до  Всесвітнього дня ходьби (World Walking Day)  #worldwalkingday #ua_rivneregion
Захід традиційно проходить в перші дні жовтня з 2013 року. Ініціатором та організатором його проведення у нашій області виступає комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.
Участь у Всесвітньому дні ходьби можуть брати усі бажаючі. Для цього треба зробити наступні кроки:
  1. Здійснити підписку на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук» www.facebook.com/sportdlyavsihRivne/;
  2. Поширити допис про дану подію на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук з позначкою «Публічно».
  3. Обов’язково вказати прізвище та ім’я учасника, який проходить маршрут та зазначити населений пункт.
  4. В період з 10 год. 00 хв. 2 жовтня до 10 год. 00 хв. 3 жовтня 2022 року підтвердити проходження дистанції від 3 до 7 км. (від 5 до 10 тис. кроків), від 7 до 10 км. (від 10 до 15 тис. кроків), від 10 км. та більше (від 15 тис. кроків та більше), шляхом надсилання скріншоту з спеціальної програми «Strava» або аналогічного мобільного застосунку чи сайту для відстеження спортивної активності через GPS, котрі містять дату, підтверджують місцевість та кілометраж. Фотозвіт учасник надсилає у подію «Всесвітній день ходьби в Рівненській області» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».
Розіграш призів відбудеться методом випадкового вибору по 15 переможців на кожній дистанції: від 3 до 7 км. (5-10 тис. кроків), від 7 до 10 км. (10-15 тис. кроків), від 10 км. та більше (15 тис. кроків та більше), за допомогою сервісу «Random» серед учасників, котрі надіслали скріншоти з програм які підтверджують проходження дистанції.
Розіграш призів відбудеться 03.10.2022 року.
Долучайтесь та запрошуйте своїх друзів!
Детальніше ознайомитись з умовами можна за посиланням:
https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2677

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту