Конкурс “Спортивні рекорди. 9 тур. Гімнастичний”

Обруч, або хулахуп — це спорядження кільцеподібної форми, яке використовується для зміцнення м’язового корсету в області стегон, живота і талії. У 50-х рр. минулого століття Річард Кнерр намагався запатентувати фітнесобруч як свій «винахід», але це йому не вдалося. Незважаючи на те, що в масову культуру хула-хуп увійшов саме після широкої комерційної кампанії цієї людини. Вербові, виноградні, ротангові, трав’яні і навіть бамбукові обручі крутили на талії багато народів з глибокої давнини. А перша хвиля популяризації сталася ще в XIV ст. Тоді англійські медики приписували вертіння дерев’яних кілець на талії при болях у животі і серцевій немочі. Сьогодні – заняття з обручем досить популярна і знайома кожному ще з дитинства активність.
Цього тижня перевірити свої можливості у вмінні обертати обруч зможуть всі, хто долучиться до конкурсу «Спортивні рекорди. Гімнастичний». Завдання досить просте – зняти 30-ти секундне відео з виконанням цієї активності та з 10 год. 00 хв. 16 вересня до 10 год. 00 хв. 19 вересня 2022 року розмістити його у події «Спортивні рекорди. 9 тур. Гімнастичний» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук»:
Детальніше ознайомитись з умовами можна за посиланням:
Якщо ви готові встановлювати власні рекорди – долучайтесь до участі в онлайн події самостійно, разом з друзями, чи всією сім’єю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *