Обласний молодіжний фестиваль «Спортивний. Активний. Молодий» (САМ), присвячений Дню молоді

Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших планів. Стара радянська традиція нарешті йде в минуле і цьогоріч Україна вперше відзначатиме День молоді разом європейською спільнотою. З цієї нагоди  заплановано багато заходів. Так з 12 по 15 серпня 2022 року на території Рівненської області комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області проводить обласний молодіжний фестиваль «Спортивний. Активний. Молодий» (САМ), присвячений Дню молоді.
Для участі потрібно:
1. Здійснити підписку на спільноту «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».
2. Поширити анонс про даний захід від 10 серпня 2022 року на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою «Публічно».
3. З 12 по 15 серпня завантажити відео з виконанням спортивних активностей (до 1 хвилини) у подію «Фестиваль «САМ» у соціальній мережі «Фейсбук».
4. Обов’язково вказати прізвище та ім’я учасника, який виконує спортивні активності на відео або назву клубу, організації, установи тощо, які репрезентує група учасників та зазначити населений пункт.
Детальніше ознайомитись з умовами можна за посиланнями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *