Онлайн-опитування щодо форми організації освітнього процесу

Шановні батьки!

Наближається 2022-2023 навчальний рік, і кожен із вас, мабуть, не раз задавався питанням: як має навчатися моя дитина в умовах війни?

Проте найголовніше завдання нас – дорослих – створити безпечні умови для навчання дітей, дбати про їх життя і здоров’я.

Міністерство освіти і науки України, враховуючи небезпеку воєнних дій у нашій державі, пропонує у 2022-2023 н.р. такі форми навчання:

– очне (офлайн) навчання;

– навчання онлайн – тобто з використанням технологій дистанційного навчання;

– змішане навчання – коли частина занять проводиться в очній формі, частина – дистанційно.

Батьки можуть також обирати сімейну форму, екстернат, проте таке навчання вимагає в основному самостійної роботи учня.

Обов’язковою умовою для очного навчання є наявність укриття у закладі освіти або в сусідній будівлі на відстані не більше 400м, що дозволить у випадку повітряної тривоги оперативно всім дітям, і дорослим сховатись у ній від небезпеки. До таких укриттів є відповідні вимоги щодо їх конструкцій та облаштування. Ми розуміємо бажання кожного з учасників освітнього процесу навчатися «по-живому», але маємо пам’ятати, що безпека дітей понад усе.

Керуючись листом від 22.07.2022 року № вих. 138/03 – 07/2/22 «Про рекомендації ДСНС» Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення, на даний момент продовжується активна робота щодо забезпечення безпеки дітей в закладах освіти. В цьому листі чітко описаний алгоритм дій щодо забезпечення укриття учасників освітнього процесу. Тому всі колективи закладів освіти упродовж літа, незважаючи на період відпусток (згідно рекомендацій, зазначених в актах оцінки стану готовності захисних споруд) облаштовували та готували захисні споруди до нового навчального року.

Затримка з роботою – через затримку з проплатами в казначейській службі у зв’язку з війною у нашій країні. Але до початку навчального року маємо впоратись.

Напередодні першого вересня у закладах освіти громади керівниками обов’язково будуть проведені зустрічі з батьками.

Наша головна мета – безпека дітей. Визначатись із формою навчання будете саме ви, батьки. Нам важлива думка кожного з вас.

Запрошуємо взяти участь в онлайн-опитуванні щодо форми організації освітнього процесу за посиланням:

https://forms.gle/jddp78SVGTMbTiAg6

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *