Завершилася основна сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ)

Завершилася основна сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ), який через військову агресію росії цього року замінив вже звичне для українців зовнішнє незалежне оцінювання.

В УЦОЯО наголосили, що вперше в історії України масове тестування проводилося онлайново, для забезпечення 20 змін тестувань у межах основної сесії було створено та задіяно 566 екзаменаційних центрів в Україні та 64 за кордоном.

Результати тестування отримали 155 790 вступників (пройшовши тестування з 22 липня до 02 серпня), а учасники тестувань 03–04 серпня отримають їх невдовзі. В числі вступників, які брали участь в складанні Національного мультипредметного тесту (НТМ) були і випускники 11-х класів нашої громади – їх у нас 52(!). Хочемо окремо виділити вступників, які показали свої відмінні знання, отримавши чудові результати – 200 балів:

  • ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»: Сергійчук Дмитро Віталійович – математика – 200 балів, Історія України – 200 балів;
    Бабік Нікіта Петрович – математика 200 балів;
  • Рафалівський ліцей: Коробчук Анастасія Костянтинівна – українська мова – 200 балів, історія України – 200 балів.

Для проведення оцінювання вступників була створена унікальна система тестування. «Здійснити онлайнове оцінювання такої кількості вступників дала змогу, поза всяким сумнівом, унікальна система, що була створена, апробована й запущена в надзвичайно стислі терміни – усього за три місяці, до того ж у країні, де триває жорстока повномасштабна війна», – підкреслили в УЦОЯО, зазначивши, що функціонування системи є спільною заслугою вітчизняних педагогів, міжнародних партнерів, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та МОН.

Одразу після тестування всі учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані, розміщені на їхніх інформаційних сторінках і згодом передані до ЄДЕБО. Усі учасники основної сесії НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 12 серпня, утім Український центр оцінювання якості освіти робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому приблизно через 7–8 днів після проходження окремим учасником / окремою учасницею тесту на його / її інформаційній сторінці буде показано результат і в тестових балах, і за шкалою 100–200 балів. 

Звертаємося до наших випускників!

Періодично заходьте на свої інформаційні сторінки, щоб не пропустити важливої інформації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *