На Рівненщині стартувала ІV Літня школа менеджменту

На Рівненщині стартувала ІV Літня школа менеджменту, зініційована Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. І втретє до її проведення долучилося управління Державної служби якості освіти у Рівненській області.
Цьогоріч учасниками Школи стали керівники дошкільних закладів освіти Рівненщини. І це виправдано, адже дошкілля – особлива і важлива складова освіти, від якої залежить подальша траєкторія розвитку дитини. Роза КАРАЇМЧУК, завідувач Рафалівського дошкільного закладу освіти “Сонечко” була в числі запрошених на даний захід.
Якісна освіта – спільна відповідальність засновника, керівника закладу, батьків і педагогів. Адже якісний заклад дошкільної освіти – місце, де дитина почувається радісною і щасливою, де розвиваються і розкриваються її здібності й таланти. Чинники, які на це впливають: професійні працівники, безпечне та розвивальне освітнє середовище, ефективно налагоджені освітній та управлінський процеси, – зазначив начальник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святослав Сидорук.
Зазначимо, з метою підтримки колективів закладів дошкільної освіти на шляху розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти Службою розроблено Порадник для директора закладу дошкільної освіти (https://cutt.ly/mZYAsxj), який допоможе провести самооцінювання освітньої діяльності та управлінських процесів, а також забезпечити постійне вдосконалення закладу, а також Методичні рекомендації 👉https://cutt.ly/YZYAmEm.
Про систему управління якістю освітньої діяльності та як забезпечити її дієвість присутнім розповіла заступниця начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту Галина Тригубець.
Як провести самооцінювання освітнього середовища закладу дошкільної освіти 👉https://cutt.ly/AZYSMpn
Як оцінити кадрову роботу та управлінську діяльність у закладі дошкільної освіти 👉 https://cutt.ly/6ZYDaNj
Як оцінити освітнє середовище та організацію освітнього процесу у закладі дошкільної освіти 👉 https://cutt.ly/HZYDQLd

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *