ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ»

У межах проєкту «Будь активним заради миру!» під час літніх канікул відбуваються різноманітні спортивні заходи, до яких охоче долучаються фахівці з фізичного виховання та школярі.

Ініціативи, спрямовані на підвищення фізичної активності дітей,  реалізуються завдяки об’єднаним зусиллям МОН, Комітету з фізичного виховання та спорту, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Junior», ГО «UkraineActive», Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», ГО «U-sport», спортивних федерації та за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Всеукраїнський розклад  (https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad) спортивно-оздоровчих гуртків «Будь активним заради миру!» щотижня розміщують на сайті МОН. Щоранку о 10:00 на юних українців чекають тренування з баскетболу, чирлідингу, гандболу та інших видів спорту.

Дізнатися новини про перебіг проєкту «Будь активним заради миру!» можна у телеграм-каналі.  Долучитися – зареєструвавшись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *