28 липня Україна вперше буде відзначати День Української Державності

💛💙28 липня 2022 року в Україні вперше відзначатимуть День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.
🔵День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.
Святкуючи цей день, ми засвідчуємо повагу до нашої історії, культури, законодавства, традицій, знаменних представників і представниць національної еліти і борців за державність та незалежність України.
В основу концепції державних заходів до Дня Української Державності закладено ідею спадкоємності тисячолітніх державотворчих традицій України.
Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності.
День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Сучасні Збройні Сили України, стримуючи агресора – Російську Федерацію, захищаючи суверенітет і незалежність Української держави – доводять, що українці – народ-військо.
Упродовж тривалої нашої історії українці не полишали боротьби за свободу та здобуття державності.
Тому національна єдність – обов’язкова умова збереження державності, адже саме у єдності і є наша сила!💛💙Адже Україна понад усе!💛💙

(За інформаційними матеріалами Українського інституту національної пам’яті http://surl.li/cninx).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *