З ДНЕМ ТРЕНЕРА! Вітання тим, хто вчить і втілює надію

Уряд затвердив проєкт Указу Президента України «Про День тренера». Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

«Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково повинно бути. Ми глибоко цінуємо їх внесок у розвиток державного спорту. Для мене особисто тренер займає поважне місце, як та людина, яка зробила мене тим, ким я є сьогодні. Всі мої високі результати я завдячую своїм наставникам», – наголосив Вадим Гутцайт.

Чому саме 19 липня? Цього дня 1996 року, Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда.

Коли відзначали раніше? 30 жовтня. Однак офіційного статусу це свято не мало.

Наразі ж Україна матиме свою офіційну дату святкування такої визначної події. Зазначимо, що до розробки проєкту Указу Президента долучились Національний Олімпійський комітет України на чолі з Сергієм Бубкою, народний депутат України Жан Беленюк та Асоціація спортивних журналістів України.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради, хоче привітати ШАНОВНИХ ТРЕНЕРІВ. Та у професійне свято побажати усіляких благ. Міцного здоров’я і незгасного ентузіазму, безсумнівних перемог і великих досягнень, талановитих учнів і щирої поваги. Нехай ваше майстерність передається наступним поколінням! Ми пишаємося тим, що ви робите. Пишаємося внесок, який ви робите у розвиток здорового покоління! Спасибі вам за все!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту