Селище Рафалівка із 120 річчям

День селища Рафалівки це особливе свято, яке сьогодні єднає всіх жителів селища, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди, щоденна праця яких заслуговує на глибоку повагу. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ селища, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції. Нам є чим пишатись!

Від щирого серця й від усієї душі бажаємо Рафалівці, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом.

Здоров’я, щастя, добра, достатку, такого бажаного миру та перемоги в цей нелегкий час.

Щоб кожному з вас посміхалася доля,Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали у дружньому колі і працею славили ваші родини.

А молоді, наснаги, гарної перспективи, світлої долі.

Вірте в свої сили! Творіть! Божого Вам всім благословення!

 

 

 

В честь 120-ї річниці демонструємо кінолітопис про Рафалівку. 

Приємного перегляду! 

 

Зі святом Вас!

З повагою,

відділ освіти, культури, молоді та спорту

Рафалівської територіальної громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *