Випуск – 2022. Хочеться подявувати і чимало побажати

Завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. Стіни наших шкіл тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами.
Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. І свято відбувається, але в незвичній формі.
Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи.
Ось і зараз прийшов час, коли єдина для 74 випускників нашої громади стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.
   Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками шкіл Рафалівської громади, які з честю виконували свою високу місію – долучали Вас до джерел культури і духовності, збагачували скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказували на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищеплювали пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни. Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть, нам учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.
Звертаємось до батьків випускників. Разом зі своїми вже дорослими дітьми ви переживаєте напружену пору. Весь цей час ви віддавали їм свою увагу, турботу, проводжали в школу, жили одними інтересами, а тепер допомагаєте визначити подальшу долю, ким їм стати, як жити і працювати. Дякую вам, шановні батьки, за турботу про своїх дітей, за розуміння проблем шкіл та всебічну підтримку.

Шановні випускники!

Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.
Дорогі діти, шановні батьки! Дозвольте тепло і сердечно привітати вас з святом – врученням атестатів про повну загальну середню освіту.
В добру путь діти, бажаю вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!
Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

Гордістю нашої громади є цьогорічні відмінники навчання, наші медалісти.
Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» у 2022 році нагороджується:
1. САВЧУК Анастасія, випускниця закладу освіти «Рафалівський Петропавлівський ліцей;
2. РОМАНЮК Ірина, випускниця закладу освіти «Рафалівський Петропавлівський ліцей;
3. КОРОБЧУК Анастасія, випускниця Рафалівського ліцею;
4. ВОРОНОВСЬКА АННА, випускниця Рафалівського ліцею.

З повагою,
начальник відділу освіти
Оксана КУЧИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *