З Днем Конституції України!

День Конституції України — це державне свято, історія якого почалася з 1996 року після довгих обговорень і дебатів. Щороку воно відзначається 28 червня. Цього дня 26 років тому, наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію!

У ніч на 28 червня 1996 року парламент прийняв Конституцію незалежної України. При цьому наша країна стала останньою з пострадянських країн, хто прийняв цей основний закон. Конституція є базою української держави, його міцним фундаментом для побудови спільноти й визначення основних векторів розвитку. У Конституції прописано, що країна існує для людей, але не навпаки.

Від усієї душі вітаємо з Днем Конституції України! У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. З Днем Конституції! Разом до перемоги над російською агресією!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *