Підсумки ІІ етапу обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край”. Який результат?

У період 17 по 31 травня 2022 року був проведений онлайн ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край”. Метою конкурсу була пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів художньо- естетичного напрямку. На конкурс надійшло 385 робіт учнів закладів зальної середньої освіти та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад та 54 роботи із 16 закладів професійної (проофесійно-технічної) освіти.

Рішенням журі Рафалівська територіальна громада посіла призові місця за такими напрямками:

І місце, “Художня вишивка”, робота Олешко Анастасії, вихованки комунального позашкільного навчального закладу “Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості”;

ІІІ місце, “Паперопластика”, робота Сергійчук Ольги, вихованки комунального позашкільного навчального закладу “Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості”;

І місце, “Вироби із джута”, робота Олешко Анастасії, вихованки комунального позашкільного навчального закладу “Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості”.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо творчий ідей,

натхнення, досягнення поставлених цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту