2 Блок науково-практичної конференції відбувся в структурному підрозділі “Лозківська гімназія” закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей”

15 червня 2022 року в приміщені структурного підрозділу “Лозківська гімназія” закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей”, відділом освіти, культури, молоді та спорту був проведений 2 Блок науково-практичної конференції.

“Сьогодні очікуємо ще більше цікавої та корисної інформації. Маємо сподівання, що 2 Блок буде таким же насиченим та кретивним як і 1 Блок”, – кажуть учасники конференції. 

2 Блок науково-практичної конференції був націлений на використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі. Це і була головна тема даного заходу. 2 Блок включав в себе чотири теми, які  в свою чергу ділилися на підтеми. Кожнен виступ був креативний та супроводжувався практичними завдання, які всі учасники охоче виконували. Можна сказати, що весь захід пройшов на одному подиху. Від початку до кінця науково-практичної конференції знову відчувався творчий підхід та креативність кожного виступу.

Дякуємо кожному учаснику, і тим хто готував виступи, і тим хто був учасником, і організаторам такого заходу.

Фотофакт 👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту