Міжнародний День захисту дітей. Як свято проходить в нашій громаді?

1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний День захисту дітей

Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти — це наше майбутнє, і привітати юний цвіт нації зі святом! Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже саме вони відбудовуватимуть країну після нашої перемоги.

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд у такі непрості часи. У них стільки щирості й довіри, що розтопить навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

Відзначали День захисту дітей й у Рафалівській територіальній громаді

В закладах освіти нашої громади було заплановано чимало заходів і кожен із них креативно підготувався до проведення свята.

Відбувались майстер-класи, флешмоби та фоточеленджі, проводились квест-ігри. Діти малювали на асфальті та переглядали мультфільми, запускали повітряних зміїв, грали у футбол та танцювали.

Вже другий рік поспіль, за особливі досягнення, учні закладів освіти нашої громади отримали винагороди «З надією в майбутнє Рафалівської громади» від селищного голови Василя СОВГУТЯ.

Завдяки росіянам багато дітей вже ніколи не побачать веселку чи сонечко, ніколи не зможуть обійняти своїх батьків, а ті, хто ще з нами — вже ніколи не зможуть продовжити нормально жити після всього жаху, який випав на їх долю…Саме тому весь світ повинен зробити все можливе та неможливе, щоб зупинити цю війну! Заради тих дітей, у яких ще є шанс побачити веселку чи сонечко…,- розповідають у відділі освіти громади.

Також в закладах освіти відбулось нагородження учнів дипломами, які на обласному рівні та вище стали призерами в конкурсах або олімпіадах.

Фотофакт 👇

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.