РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ «СВІЖИЙ ВІТЕР»

26-27 травня 2022 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» у дистанційному форматі відповідно до військового стану в Україні.

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ:

– формування екологічної культури молоді;

– залучення дітей та підлітків до природоохоронного руху;

– сприяння у формуванні та розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

       У конкурсі взяло участь 39 колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад Рівненської області. Окремі команди виступали у двох номінаціях. У зв’язку з війною в Україні деякі учасники представили сольні виступи. Команди-учасники підготували виступи із відкритим доступом на каналі Youtube – відеоролики, у яких висвітили екологічні проблеми сучасного світу. Конкурсні виступи відповідали тематиці конкурсу, були актуальними, висвітлювали різнопланові аспекти здоров’язберігаючих технологій, екології, теми війни в Україні та її наслідки для людства, відзначалися високою виконавською майстерністю та оригінальністю. Програма фестивалю передбачала виступи за двома номінаціями: «Екологічна мода» та «Екологічний театр».
      У номінації «Екологічна мода» 23 команди юних екологів представили колекції одягу, зачісок та візажу, створені з використанням природних матеріалів та матеріалів вторинного використання, 10 з яких здобули І місце. Покази супроводжувались описами моделей. Виступи учасників у номінації «Екологічний театр» засобами театрального мистецтва привертали увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем рідного краю. Було представлено 16 вистав на тему «Екологічна варта власного майбутнього», 7 з яких здобули І місце.
     Учасники фестивалю висвітили екологічні проблеми Рівненської області, розкрили проблему війни в Україні та закликали до миру, збереження здоров’я та довкілля. У костюмах акторів використовувалась національна символіка, звучали заклики до єдності представників різних регіонів для вирішення екологічних проблем. Виступи екотеатрів та театрів екологічної моди спонукали глядачів замислитись над питаннями миру та єдності, захисту людства від шкідливого впливу сучасних технологій виробництва, які знищують природне середовище та руйнують здоров’я людей на Планеті.

Виходячи з результатів журі, Рафалівська територіальна громада посіла три призові місця в номінаціях:

“Екологічна мода” –  ІІ місце – команда “Еко – вартові весни” Рафалівського ліцею (керівник ВАСЬКОВЕЦЬ Тамара);

“Екологічний театр” – І місце – команда “ЕКОС” Рафалівського ліцею (керівник СТАДНИК Раїса);

“Екологічний театр” –  ІІ місце – вихованці гуртка “Юні генетики – селекціонери” комунального закладу “Станції юних натуралістів” (керівник  СНІТКО Галина).

Відео учасників Рафалівської територіальної громади можна переглянути за наступними посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=wYvYbkEMbts&t=5s

https://www.youtube.com/watch?v=raSbKbV6DJw

https://www.youtube.com/watch?v=q1uazmOPqI8

Вітаємо переможців та їх керівників.
Бажаємо в майбутньому ще більше творчих успіхів, натхнення та не зупинятися на досягнутому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *