І етап огляду-конкурсу української естрадної пісні “ЮНА ЗІРКА” в Рафалівський територіальній громаді

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради від 08.04.2022 року № 24 та з метою формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, підняття бойового духу, розвиток та популяризація жанру української естрадної пісні, виявлення, підтримка кращих дитячих, молодіжних колективів та окремих виконавців, формування в дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до національної культури та традицій українського народу в Рафалівській територіальній громаді серед закладів освіти був проведений огляд-конкурс української естрадної пісні “ЮНА ЗІРКА”.

Через повномасштабну війну, яку розпочала росія проти України, існувала реальна загроза для життя та здоров’я мирних мешканців. Тому для безпеки всіх учасників конкурс був проведений дистанційно. В такому форматі участь взяли чотири заклади освіти: Рафалівський ліцей, Великожолудський ліцей, заклад освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей” та КПНЗ “Рафалівська дитяча музична школа”. Від кожного закладу були представлені відео – виступи, на яких представлено вокальний талант кожного із учасників.

Кожен виступ оцінювався за такими критеріями:

  • оригінальність, артистичність, вміння презентувати свій талант;
  • чистота інтонування;
  • культура виконавської і сценічної майстерності;
  • відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям;
  • якість музичного супроводу;
  • дотримання технічних вимог

  

Відео виступів всіх учасників огляду-конкурсу української естрадної пісні “ЮНА ЗІРКА” можна переглянути за наступними посиланнями:

Суддям дуже важко було обрати призерів. Талановитість учасників була відчутна уже з перших секунд виступу. Але все ж таки вході оцінювання було визначено переможців.

За найбільшою кількістю балів призерами стали:

Хочемо щиро подякувати всім учасникам огляду-конкурсу української естрадної пісні “ЮНА ЗІРКА” та привітати переможців.

Всі показали гідні виступи!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту