Відділ соціального захисту населення Рафалівської селищної ради інформує

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі-Фонд) відповідно до доручення по збору потреби щодо надання адресної гуманітарної допомоги особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям – особам з інвалідністю, які тимчасово переселилися у Рівненську область, повідомляє про створення платформи єДопомога Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції з метою забезпечення нагальних проблем громадян, які постраждали від російської агресії.

Платформа єДопомогаце додаткова підтримка українців, які постраждали від російської агресії.

На платформі можна швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу, яка може включати продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо.

Також на платформі реєструються самі благодійники для їх зручності, передбачена можливість фільтрування замовлень, а саме, вони можуть обрати область, місто, категорію товару та обрати ому саме допомогти: фізичній або юридичній особі.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки.

В рубриці «Отримати допомогу», особа з інвалідністю заповнює заявку на отримання допомоги та обирає необхідні види допомоги у сформованому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки очікує гуманітарну допомогу від обраного особою з інвалідністю благодійника.

Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 гривень. А отримувач допомоги отримує на телефон смс повідомлення з кодом. Обирати товари з тих категорій, що були вказані в заявці можна у магазинах «Сільпо», «Фора», «Фоззі», та інші, з пред’явленням коду на касі магазинів.

Допомога з рук в руки – це допомога, яка доставляється благодійником або поштовим оператором до людини, яка попередньо залишала заявку.

Платформа єДопомога доступна за посиланням https://edopomoga.gov.ua/

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту