Зі святом, з Днем вишиванки!

Мама вишиваночку мені пошила, вклала в неї всю душу і любов свою теж вклала. У ній кожна ниточка говорить про щастя, бажає здоров’я, і неодмінно відганяє негоду і всі біди!

Вишиванка є одним з головних символів нації, іншими словами – кодом нації, що закладений в українцях з народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність. Її орнамент варіюється залежно від географічного розташування. Тому, за цим одягом можна впізнати регіон, походження, її власника.

Українська вишиванка є атрибутом нашої історії та державності. В усі часи унікальні, таємничі візерунки відображали фольклорну складову, вірування, звичаї та традиції українського народу. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, служила літописом історії українського народу. Складні візерунки вишиті матерями служили оберегами від негараздів, притягували вдачу, завжди нагадували про рідну домівку.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту вітає всіх з Днем вишиванки і бажає завжди залишатися патріотами рідної країни – України. Нехай День вишиванки зітре кордони і ще міцніше об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дасть натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Передавати наші традиції нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!  Відмінного настрою і різнокольорових вражень!

Мирної та вільної України! Перемога не за горами!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.