Змагання зі стрільби з пневматичної зброї. Як все відбувалось?

18 травня пройшли змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед команд закладів освіти Рафалівської територіальної громади. Захід проводився на базі Рафалівського ліцею.

Вступна частина складалася:

– із звучання Гімну України з рівнянням на прапор;

привітання всіх учасників змагань;

– інструктажу з техніки безпеки під час проведення змагань

Мета та завдання змагань:

  • активізація військово-патріотичного виховання, удосконалення практичних навичків з вогневої підготовки молоді і дорослого населення;
  • популяризації і розвитку військово-прикладних видів спорту серед молоді, підвищення їх спортивної майстерності.

Участь у змаганнях взяли 3 команди, а саме: учні Рафалівського ліцею, закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей” та Великожолудського ліцею.

Команди складалися з трьох дівчат та трьох хлопців. Потрібно було виконати вправу № 1 “Стрільба з пневматичної гвинтівки, сидячи за столом з опором на лікті”. При виконані вправи учасники спочатку виконували по три пробних постріли, ознайомлювалися зі зброєю, після цього вони виконували п’ять залікових пострілів. Переможці та призери у змаганні визначалися в особистому заліку.

Отже, маємо наступні результати:

Дівчата

1 місце – Савчук Анастасія Павлівна, учениця закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей”, керівник – Тимофеєв Роман Олександрович;

2 місце – Мотько Катерина Ярославівна, учениця Рафалівського ліцею, керівник – Давидов Олег Вікторович;

3 місце – Сачок Вікторія Ігорівна, учениця Рафалівського ліцею, керівник – Давидов Олег Вікторович;

Юнаки

1 місце – Шкіндер Ілля Олексійович, учень Великожолудського ліцею, керівник – Якимчук Юрій Сільвесторович;

2 місце – Бондар Атрем Петрович, учень закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей”, керівник – Тимофеєв Роман Олександрович;

3 місце – Бабік Нікіта Петрович, учень закладу освіти “Рафалівський Петропавлівський ліцей, керівник – Тимофеєв Роман Олександрович”

Усі призери були нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради.

Хочемо щиро подякувати всім учасникам за участь в змаганнях. Всі справжні молодці, тому що в цей нелегкий час, вкотре довели, що наша нація завжди добивається поставлених цілей і чітко знає, чого хоче.

Окремо, дякуємо колективу Рафалівського ліцею за гарну організацію та гостинність. Віримо, що буде можливість провести дані змагання уже під мирним небом. Вільній України. Наша нація не переможна. Віримо в перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *