І етап Всеукраїнського фестиваль-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Хто переміг?

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» проводиться щорічно з метою популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

10 травня 2022 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради були підведені підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (дистанційно).

У фестивалі взяли участь 4 команди від закладів загальної середньої освіти Рафалівської територіальної громади

  • Рафалівський ліцей, команда «Здорові та креативні»;
  • заклад освіти «Рафалівський Петропавлівський ліцей», команда «Нове покоління»
  • структурний підрозділ «Лозківська гімназія» закладу освіти «Рафалівський Петропавлівський ліцей», команда «Молодь за здоров’я»;
  • Великожолудський ліцей, команда «Молоді та енергійні»

Команди продемонстрували свої вокальні, хореографічні, спортивні, акторські здібності. Виступи мали агітаційний зміст, а учасники активно пропагували й закликали всіх вести здоровий спосіб життя.

Кращою у літературно-музично-спортивному конкурсі, за оцінкою журі, стала команда Рафалівського ліцею – «Здорові та креативні», яка посіла І місце, і представить нашу громаду на обласному етапі.

ІІ місце отримала команда «Нове покоління» – заклад освіти «Рафалівський Петропавлівський ліцей». 

ІІІ місце отримала команда «Молодь за здоров’я» – структурний підрозділ «Лозківська гімназія» закладу освіти «Рафалівський Петропавлівський ліцей».

Номінацію за активну участь у конкурсі, популяризацію серед молоді здорового способу життя отримала команда «Молоді та енергійні» Великожолудського ліцею.

Колективи всіх закладів освіти відзначилися емоційністю, яскравістю виступу учасників, гарною акторською грою, глибиною розкриття теми. Всі команди будуть нагороджені грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Рафалівської селищної ради.

Дякуємо всім учням, їхнім керівникам за участь у фестивалі та пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді та патріотичну налаштованість.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *