Online-заходи в закладах освіти громади. Про що була мова?

З метою вивчення ризиків, пов`язаних із вибухонебезпечними та підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами, в закладах освіти Рафалівської територіальної громади проводилась різноманітні заняття.

А саме: онлайн-бесіди, презентації з елементами бесіди, години інформування, перегляд мультфільмів за відповідну тематику, дискусії, діалоги.

Події, які відбуваються зараз d нашій країні, яскраво демонструють нам необхідність наявності у цивільного населення певних знань про вибухонебезпечні предмети, їх основні види, властивості і потенційну небезпеку. Будь-які надзвичайні ситуації, а в першу чергу військового характеру, призводять до зменшення рівня захищеності цивільного населення і росту рівня загроз їхньому життю і здоров’ю.

Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, поміщених у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і залишених у багатолюдних місцях. Поводження з вибухонебезпечними предметами вимагає граничної уваги і обережності.

 

ВІД ТВОЇХ ПРАВИЛЬНИХ ДІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ТВОЄ І ОТОЧУЮЧИХ!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту